Dzień Języka Hiszpańskiego

Dzień Języka Hiszpańskiego

28 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Języka Hiszpańskiego!W ramach obchodów w szkole można było znaleźć kody z zadaniami, uczniowie musieli je rozwiązać i odnaleźć ukryte hasło. W nagrodę otrzymywali pyszne hiszpańskie przekąski, na naszym hiszpańskim stole pojawiły się tortille, gazpacho, ciasto migdałowe, tapas z pastą oliwkową czy churros. Dodatkowo, tego dnia nasi uczniowie ubrali się w czerwone i żółte kolory! Przebrane osoby otrzymały pamiątkowe naklejki. Ostatnią przewidzianą atrakcją była wspólna gra na długiej przerwie obiadowej! O 13:10 uczniowie sprawdzili, ile wiedzą o krajach hiszpańskojęzycznych!
Dziękujemy za wspólną zabawę!
Serdecznie podziękowania dla klasy 1D, która wymyśliła i zorganizowała całe wydarzenie oraz dla uczniów uczących się hiszpańskiego, którzy przygotowali plakaty, quizy oraz przepisy kulinarne. ¡Muchas gracias Queridos!