Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, który obchodzony był 8 lutego 2022 roku, uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych opracowali poniższe prace, które zostały zgłoszone do inicjatywy DBI www.dbi.pl . Poniżej linki do opracowanych materiałów:

– Quiz Oliwii Nowakowskiej z klasy 2D – https://quizizz.com/join/quiz/61c34438f85f05001dfb079f/start?studentShare=true

– Quiz Martyna Całka z klasy 3Cp https://quizizz.com/join/quiz/61d2116c044f16001dd40a2f/start?studentShare=true

Plakat_Julia_Leszczynska_3Dp.png

– Prezentacja Bezpieczeństwo_w_sieci__Julia_Wasilewska_kl_3Cp.pdf

Poza tym na przełomie lutego i marca 2022 na lekcjach informatyki dla uczniów klas  I – II odbędą się zajęcia na temat cyberbezpieczeństwa, tożsamości cyfrowej. Na godzinie wychowawczej nauczyciele będą poruszali m.in. tematykę cyberprzemocy, sekstingu.

Uczniowie ZSE  mają możliwość podobnie jak rok temu wziąć udział w konkursie na najciekawsze logo z okazji „Dnia Bezpiecznego Internetu”.

Anna Bombińska-Sołtys
nauczyciel informatyki