Działania zespołu „Sztuka Puka” w Zwolnionych z Teorii

Działania zespołu „Sztuka Puka” w Zwolnionych z Teorii

W ramach olimpiady praktycznej  ,,Zwolnieni z teorii” 6 naszych uczniów z klasy 3Bg (Adrianna Sadoch, Izabela Karczmarczyk, Dominik Majda, Wiktoria Wąsowska, Klaudia Sulej, Ewelina Rechnio) odwiedziło w tym tygodniu Szkołę Podstawową nr 5 w Mińsku Mazowieckim i przeprowadziła 3 lekcje o sztuce z uczniami klas: IIIA, IIIC, IIC . Na zajęciach można było dowiedzieć czym jest sztuka oraz obejrzeć na żywo obrazy reprezentujące różne kierunki malarstwa jak np. Ekspresjonizm oraz surrealizm. Oprócz tego najmłodsi brali udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Celem zajęć było oswojenie uczniów podstawówki ze sztuką oraz zachęcenie ich do rozwijania się w tym kierunku.

Koordynatorem zespołu „Sztuka Puka” jest Pani Małgorzata Kozińska  – Zięba

Zapraszamy do galerii zdjęć, śledzenia fanpage zespołu

https://www.facebook.com/Sztukapuka-106390292016939

 oraz zapoznania się z prezentacją uczniów

https://docs.google.com/presentation/d/1UEd-ye_rWgS8FfgpmKVVXHIVzB-ccU9hYK_CDedW9lk/edit?fbclid=IwAR33Z2ltK5jZo2l8me91FJ95jftUZMR5TXWArdw2K6tn1EkQXL0PAxSc1jo#slide=id.p