Co wiemy o normalizacji?

Co wiemy o normalizacji?

Co wiemy o normalizacji?

Uczniowie Technikum logistycznego  na pewno wiedzą sporo. Trzech uczniów kształacących się na tym kierunku wzięło udział w finale II Regionalnego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej organizowanego przez ZSP nr 2 w Siedlcach. Dwóch z nich zdobyło wyróżnienie i cenne nagrody. Wydarzenie to objęte było honorowym patronatem Prezesa Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Polski Komitet Normalizacyjny (PKN) to krajowa jednostka normalizacyjna, która odpowiada za organizację działalności normalizacyjnej w Polsce. Celem konkursu jest upowszechnianie wśród uczniów wiedzy o normalizacji oraz wzrost świadomości znaczenia normalizacji w życiu codziennym, a także przygotowanie uczniów do wykorzystania rozwiązań normalizacyjnych w praktyce szkolnej i zawodowej. Uczestnicy wysłuchali prelekcji dotyczącej zastosowania normalizacji w życiu codziennym przygotowanej przez Pana Wojciecha Mazurka z PKN.

Gratulujemy naszym uczniom:)