Witamy na stronie ZSE :D

W roku szkolnym 2023/2024 w konkursie  „Inkubator szkolnych biznesów” dla uczniów szkół ponadpodstawowych organizowanym przez Bank Spółdzielczy brały udział klasy: 2D, 1E2 oraz 4R, pod opieką Magdaleny Bednarkiewicz.
Wyniki konkursu „Inkubator szkolnych biznesów” dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Region Lublin
I miejsce – Kinga Miszczak, Milena Szewczak, Julia Lewczuk, I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, z liczbą punktów 88 pod patronatem Banku Spółdzielczego w Izbicy.
II miejsce – Seweryn Rżysko, Uchman, Reszka, Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim, z liczbą punktów 75 pod patronatem Banku Spółdzielczego w Mińsku Mazowieckim.
III miejsce – Martyna Kowalska, Aleksandra Abelska, Nadia Łukasiak, Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim, z liczbą punktów 73 pod patronatem Banku Spółdzielczego w Mińsku Mazowieckim.
Znajdziecie je tutaj:
Gratulujemy wszystkim laureatom!