Studniówki Liceum i Technikum

Studniówki Liceum i Technikum

Ten bal uczniowie Technikum i Liceum Plastycznego przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim zapamiętają na długo. Uroczysta studniówka z polonezem, a potem szaloną zabawą na parkiecie odbyła się w restauracji BIANCO w Barczącej 15.01.2022r 

Tą szczególną i jedyną w życiu noc uczniowie mińskiego Ekonoma rozpoczęli tradycyjnym polonezem. Do utoru Wojciecha Kilara Pan Tadeusz jako pierwsza zatańczyła klasa IVB  którą poprowadziłą p.Dyrektor Elżbieta Wieczorek w parze z uczniem Dominikiem Opejdą oraz wychowawczynią Małgorzatą Kozińską-Zięba w parze z nauczycielem p.Tomaszem Kowalskim.  

Drudzy do Poloneza zaprosili nas uczniowie klasy IVA: w pierwszej parze wychowawczyni p.Violetta Wileńska z uczniem Krzysztofem Ciółkowskim oraz wicedyrektor p. Agnieszka Paździoch z uczniem Radosławem Kacprzykiem oraz nauczyciel p. Robert Łubkowski z uczennicą Martyną Szostak.  

W ostatnim tańcu zaczarowali nas uczniowie klasy 4L oraz 4P których poprowadziła wicedyrektor Beata Biszkowiecka-Rokicka z uczniem klasy 4L Davide Koperkiem, wychowawczyni klasy 4L pani Agnieszka Bereda z uczniem Szymonem Czapskim oraz wychowawczyni klasy 4 P pani Kalina Kurczewska- Zagańczyk z uczniem Adrianem Martyniukiem.   

Oprócz maturzystów oraz ich osób towarzyszących w balu uczestniczyli również zaproszeni goście: dyrekcja szkoły, wychowawcy klas, nauczyciele oraz przedstawiciele rodziców.  

– Jestem spokojna o wyniki Waszych matur. „Ekonom ” w rankingach zawsze jest powyżej średniej wojewódzkiej, a nawet ogólnopolskiej – powiedziała podczas studniówki Elżbieta Wieczorek i życzyła abiturientom, aby dziś zapomnieli o troskach i wspólnie pięknie spędzili czas.  

O oprawę muzyczną imprezy zadbał DJ BlaQ Wodzirej na Twoje przyjęcie.